Главная » 2016 » Февраль » 21 » Чи повинен будинок бути капітально відремонтований, перш ніж його передадуть на баланс ОСББ?
18:35
Чи повинен будинок бути капітально відремонтований, перш ніж його передадуть на баланс ОСББ?

Ні, будинок оприбутковується об’єднанням незалежно від його стану.

До головних завдань ОСББ належить, зокрема, і здійснення капітального ремонту за кошти об’єднання.

Водночас колишній балансоутримувач зобов’язаний передати новоствореному ОСББ у 3-місячний строк із дня державної реєстрації об’єднання примірник технічної й іншої передбаченої законодавством документації на будинок, а також документ, на підставі якого багатоквартирний будинок прийнято в експлуатацію, технічний паспорт і плани інженерних мереж (ч. 18 ст. 6 Закону про ОСББ).

Просмотров: 63 | Добавил: koala | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 2
avatar
0
1
wacko
avatar
0
2
є засоби та можливості для співфінансування :)
avatar